dom na sprzedaż

Mońki, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża
500.000,00 ZŁ
2.777,80 / M2

Szczegóły ogłoszenia:

Numer oferty: 185/WB
Miejscowość: Mońki
Ulica: Polskiego Czerwonego Krzyża
Powierzchnia: 180.0 mkw
Powierzchnia działki: 1123.0 mkw
Liczba pokoi: 6
Liczba pięter: 1
Rok budowy: 1975
Technologia budowy: cegła
Własność: Własność z KW
Stan: do remontu

Opis:

Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 180,00 m2, usytuowany na działce nr 555
o powierzchni 1123 m2 położonej przy ulicy PCK w Mońkach, województwo podlaskie (w samym centrum miasta, w odległości 35 km od Białegostoku). Działka prostokątna (20x56 m), ogrodzona siatką (od ulicy płotem metalowym). Posesja zadbana, na bieżąco sprzątana i pielęgnowana, z nasadzeniami drzew owocowych oraz ozdobnych (tuje wzdłuż granicy działki). Estetyczny trawnik, wydzielony ogródek warzywny. Na działce znajduje się murowany budynek gospodarczy (garaż+dwa pomieszczenia), drewutnia oraz ozdobna studnia.
Budynek o powierzchni użytkowej ok. 180 m2, 3-kondygnacyjny (piwnica, parter, piętro), wybudowany w latach '70, w stanie technicznym do odświeżenia (piętro) i remontu (parter), z poddaszem nieużytkowym. Dom o zwartej, jednolitej bryle, z zabudowanym tarasem oraz zadaszonym dużym balkonem na piętrze.
Budynek w technologii murowanej, niedocieplony z zewnątrz, otynkowany. Dach kopertowy, kryty blachą trapezową. Okna PCV w dobrym stanie, stolarka drzwiowa drewniana. Dom 6-pokojowy z dwiema odrębnymi kuchniami (parter, piętro) oraz dwiema łazienkami z WC. Ogrzewanie kotłem na paliwa stałe (węgiel, drewno). Instalacje były wymieniane ok. 30 lat temu, są w dobrym stanie.
Nieruchomość posiada energię elektryczną, wodę i kanalizację miejską, gaz z butli. Wyposażenie kuchni i łazienek podstawowe, w standardzie sprzed 30 lat. Ściany tynkowane i pomalowane, na podłogach panele (parter) i piękny, jesionowy parkiet (piętro), kuchnie, łazienki i przedpokój w glazurze i terakocie. Klatka schodowa z lastriko (ściany w boazerii).

Zapraszamy na bezpłatną prezentację.
tel. 698 651 321

Oblicz koszty:

Forma własności:
Koszty:
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN
PLN
PLN
PLN

Wersja do druku: