dom na sprzedaż

Zielony Gaj, ul. Zielony Gaj
500.000,00 ZŁ
3.125,00 / M2

Szczegóły ogłoszenia:

Numer oferty: 190/WB
Miejscowość: Zielony Gaj
Ulica: Zielony Gaj
Powierzchnia: 160.0 mkw
Powierzchnia działki: 46000.0 mkw
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 1
Rok budowy: 1978
Technologia budowy: cegła
Własność: Własność z KW
Stan: do remontu

Opis:

Biuro nieruchomości AB Grand poleca Państwu siedlisko (gospodarstwo rolne) w kolonii Zielony Gaj, gmina Janów, powiat sokólski o powierzchni 4,5188 ha. Grunty rolne zabudowane. Działka nr 25 w obrębie Zielony Gaj z zabudowaniami (dom mieszkalny i budynek gospodarczy) w kształcie trójkąta różnobocznego: ok. 350x250x405 m. Do Janowa 9 km, do Białegostoku 50 km. Nieruchomość położona w malowniczej, sielskiej okolicy, z dala od zwartej zabudowy miejskiej i wiejskiej (najbliższe sąsiedztwo to inne siedlisko w odległości ok. 300 m).

Dom mieszkalny, jedno-piętrowy, 6-pokojowy, z pomieszczeniami gospodarczymi (kuchnia, łazienka, komórka, składzik), podpiwniczenie pod całym budynkiem, poddasze nieużytkowe. Konstrukcja murowana z cegły silikatowej i bloczków w bardzo dobrym stanie. Dach z blachy trapezowej i orynnowanie malowane, w dobrym stanie. Komin murowany w stanie niemal idealnym. Prąd w budynku mieszkalnym oraz gospodarczym, brak wody i kanalizacji. Ogrzewanie piecem fizycznym (instalacja i grzejniki zdemontowane. Okna stare, drewniane do wymiany, podłogi drewniane z desek w dobrym stanie, do odnowienia. Stan techniczny budynku dobry lecz standard oraz wykończenie do kapitalnego remontu.

Teren posesji nie ogrodzony. W odległości 25 m od domu znajduje się murowana stodoła w bardzo dobrym stanie. Ponad 4-hektarowa działka w jednym w jednym kawałku (właściciel dopuszcza opcję wyodrębnienia 3000 m2 wraz z budynkami - za łączną cenę 300 000 zł). Malownicza okolica, piękne widoki na szerokie przestrzenie pól łąk i lasów.

Zapraszamy na prezentację
tel. 698 651 321

Oblicz koszty:

Forma własności:
Koszty:
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN
PLN
PLN
PLN

Wersja do druku: