działka na sprzedaż

Barszczówka, ul.
1.950.000,00 ZŁ
53,70 / M2

Szczegóły ogłoszenia:

Numer oferty: 143/WB
Miejscowość: Barszczówka
Powierzchnia: 36300.0 mkw
Powierzchnia działki: 36300.0 mkw
Rok budowy: -0001
Własność: Własność z KW

Opis:

Niezwykle atrakcyjne siedlisko w miejscowości Barszczówka (obok Markowszczyzny) w gminie Turośń Kościelna. Odległość od Białegostoku 10 km (do centrum miasta 15 km). Doskonały dojazd drogą asfaltową do samej posesji (droga krajowa 678). W pobliżu przystanek PKS. Nieruchomość składa się z dwóch połączonych działek o łącznej powierzchni 3,63 ha. Siedlisko zabudowane domem jednorodzinnym oraz budynkami gospodarczymi, z nasadzeniami drzew ozdobnych i owocowych. 2/3 nieruchomości porośnięta drzewostanem iglasto-liściastym. W centralnej części posesji dwa duże stawy parkowe. Od kilkunastu lat grunt orny nie był wykorzystywany rolniczo, służył jako rezydencja parkowo-ogrodowa. Całość zamknięta, ogrodzona wysokim płotem betonowym.

Dom mieszkalny murowany o powierzchni 70 m2, 3-pokojowy z oddzielną kuchnią i łazienką z WC. Dach kryty blachodachówką, ogrzewanie piecem fizycznym. Woda z sieci gminnej, prąd 3-fazowy w budynku. Okna wymienione na PCV, pomieszczenia otynkowane i pomalowane. całość w bardzo dobrym stanie do zamieszkania. Obok domu murowany budynek gospodarczy z letnią kuchnią, drewniana stodoła oraz kamienna piwnica..

WYJĄTKOWA OFERTA INWESTYCYJNA - możliwość podziału na mniejsze działki. Bardzo atrakcyjna oferta także dla osób pragnących mieć podmiejską dużą rezydencję z kompleksem parkowo-ogrodowym.

Zapraszamy na prezentację
tel. 698 651 321

Oblicz koszty:

Forma własności:
Koszty:
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN
PLN
PLN
PLN

Wersja do druku: