dom na sprzedaż

Szostakowo, Szostakowo, ul. Szostakowo
249.000,00 ZŁ
1.082,60 / M2

Szczegóły ogłoszenia:

Numer oferty: 152/WB/D
Miejscowość: Szostakowo
Ulica: Szostakowo
Powierzchnia: 230.0 mkw
Powierzchnia działki: 6600.0 mkw
Liczba pokoi: 13
Liczba pięter: 1
Rok budowy: 1973
Technologia budowy: drewniany
Własność: Własność z KW
Stan: do remontu

Opis:

AB Grand Nieruchomości poleca interesującą ofertę dla osób kochających klimaty podlaskiej wsi, ceniących ciszę i spokój w sielskiej krainie. Cicha, spokojna i malownicza okolica.

Duży dom o pow. 230 m2, położony, na skraju wsi Szostakowo gmina Czyże, powiat hajnowski, w odległości 8 km od Hajnówki, 20 km od Bielska Podlaskiego, 30 km od Białowieży, 55 km od Białegostoku. Działka prostokątna, częściowo ogrodzona, o pow 6600 m2. Budynek dwupoziomowy, drewniany z poddaszem nieużytkowym. Dach wyremontowany, pokryty profilowaną blachą trapezową, komin odnowiony. Okna wymienione, drewniane. Z zewnątrz szalówka drewniana. Konstrukcja budynku przeniesiona z innej podlaskiej wsi w 1972 r. Podłogi deskowane, ściany wyłożone płytami z dykty. Dwa wejścia do budynku – od frontu i od ogrodu. W kuchni zejście do niewielkiego podpiwniczenia.
Parter posiada 7 pokoi, kuchnię oraz sanitariaty. Na piętrze (z wykuszem) znajduje się 6 pokoi oraz sanitariaty. Budynek wyposażony w instalację elektryczną i podłączony do wodociągu gminnego (jest również studnia głębinowa), brak kanalizacji gminnej, obok domu znajduje się szambo. Dom nie posiada ogrzewania (brak pieców). Dom do remontu z dużym potencjałem na działalność gospodarczą (agroturystyka, pensjonat, dom opieki itp.).
Działka ze starymi nasadzeniami drzew owocowych i iglastych - 450 krzaków porzeczki czarnej(ekologicznej), a poza tym orzech, grusza,śliwki, jabłonie. Istnieje możliwość podziału działki na mniejsze. Na posesji usytuowany jest blaszany garaż 18m2. Dojazd drogą asfaltową. W sąsiedztwie pola, łąki oraz zabudowa jednorodzinna.

Istnieje możliwość podzielenia działki.

Zapraszamy na prezentację po wcześniejszym umówieniu terminu:

Wiesław Bielawski
698 651 321

Oblicz koszty:

Forma własności:
Koszty:
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN
PLN
PLN
PLN

Wersja do druku: