mieszkanie na sprzedaż

Białystok, Wysoki Stoczek, ul. Swobodna
419.000,00 ZŁ
6.948,60 / M2

Szczegóły ogłoszenia:

Numer oferty: 712/BA
Miejscowość: Białystok
Ulica: Swobodna
Powierzchnia: 60.3 mkw
Liczba pokoi: 3
Piętro: 4
Liczba pięter: 4
Czynsz: 550 zł
Rok budowy: 1985
Technologia budowy: wielka płyta
Własność: spółdzielcze własnościowe z KW
Stan: dobry

Opis:

Agencja nieruchomości AB Grand poleca wyposażone mieszkanie na popularnym osiedlu Wysoki stoczek, w bloku stojącym w okół, którego jest bardzo dużo zieleni oraz placów zabaw. Nieruchomość przy ul. Swobodnej położona jest w bliskiej odległości szkół oraz przedszkoli. Łatwość z zaparkowaniem auta, dzięki dużej ilości miejsc postojowych w bliskiej odległości od budynku.

Lokal znajduje się na, ostatnim, czwartym piętrze odnowionego bloku, administracja osiedla przeprowadziła remont elewacji oraz wejścia klatek w budynku.

Mieszkanie kilka lat temu również przeszło gruntowny remont. Wymienione zostały okna i drzwi, są nowe podłogi. Łazienka została połączona z WC, położona została terakota i glazura w jasnych kolorach (dodatkowo pralka). Stonowana, łagodna kolorystyka panuje w całym mieszkaniu, dzięki czemu wydaje się większe niż jest w rzeczywistości. Jedna z zalet mieszkania jest jego rozplanowanie, każde z pomieszczeń jest dostępne z korytarza. Kuchnia na wpółotwarta z zabudową stałą.

Do mieszkania przynależy piwnica oraz duży balkon, po całej szerokości z którego mamy łady widok.

Oferta jest idealna dla osób, które nie chcą poświęcać swojego czasu i energii na remonty. Niewątpliwym atutem mieszkania są jego liczne zabudowy stałe, które pomieszczą wszystkie nasze najpotrzebniejsze rzeczy.

Czynsz bez wody i gazu wynosi ok 550zł.
Wyposażenie widoczne na zdjęciach w cenie mieszkania.

Opiekun oferty:
Adrian Bieły
692 955 432

Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego.

Oblicz koszty:

Forma własności:
Koszty:
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN
PLN
PLN
PLN

Wersja do druku: