mieszkanie na sprzedaż

Białystok, Nowe Miasto, ul. Filipowicza
630.000,00 ZŁ
9.921,30 / M2

Szczegóły ogłoszenia:

Numer oferty: 679/BA
Miejscowość: Białystok
Ulica: Filipowicza
Powierzchnia: 63.5 mkw
Liczba pokoi: 3
Piętro: 2
Liczba pięter: 7
Czynsz: 500 zł
Rok budowy: 2020
Technologia budowy: cegła
Własność: Własność z KW
Stan: bardzo dobry

Opis:

Biuro Nieruchomości AG Grand poleca nowocześnie urządzone, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na rozrastającym się osiedlu Nowe Miasto, a dokładnie mieści się ono przy ul. Filipowicza w Białymstoku. W okół mamy nie tylko zieloną część naszego miasta ale również doskonale rozwiniętą infrastrukturę osiedla i bardzo dobrą komunikację z dzielnicą Centrum oraz jego innymi dzielnicami.

Lokal mieszkalny z ładnym widokiem, położony na wygodnym II piętrze budynku oddanego do użytku w listopadzie 2020r. Jest on słoneczny dzięki jego położeniu - okna wychodzą wschodnią i zachodnią część świata. Całość jest bardzo funkcjonalna i spełniająca w pełni standardy dnia dzisiejszego. Jak w większości nowo-powstałych mieszkań mamy tu dużą otwartą przestrzeń dzienną składającą się z salonu połączonego z aneksem kuchennym. Pozostałe pomieszczenia są dostępne z korytarza tj, sypialnia, pokój oraz łazienka z WC. Wygodę podkreśla nawet wydzielona przestrzeń, w której powstała garderoba. Wszystko zostało zaprojektowane i wykończone w zgodzie z obowiązującymi trendami wnętrzarskimi. Komfort dnia codziennego został podniesiony przez jego obecnych właścicieli poprzez dodanie takich wygód jak klimatyzacja, czy ogrzewanie podłogowe w łazience. Niewątpliwym atutem jest też, to że lokal posiada aż dwa balkony, które są z obu stron mieszkania.

Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.

Opiekun oferty:
Adrian Bieły
692 955 432


Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego.

DOSKONAŁA OFERTA - ZAPRASZAMY !!!

Oblicz koszty:

Forma własności:
Koszty:
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN
PLN
PLN
PLN

Wersja do druku: