działka na sprzedaż

Sidra, ul. Kuźmy
295.000,00 ZŁ
171,70 / M2

Szczegóły ogłoszenia:

Numer oferty: 176/1/WB
Miejscowość: Sidra
Ulica: Kuźmy
Powierzchnia: 1718.0 mkw
Powierzchnia działki: 1718.0 mkw
Rok budowy: -0001
Własność: Własność z KW

Opis:

NIERUCHOMOŚĆ Z DWOMA DOMAMI W JEDNEJ CENIE!!!

Biuro Nieruchomości AB Grand poleca Państwu atrakcyjną nieruchomość w miejscowości Sidra, w województwie podlaskim, w powiecie sokólskim, w gminie Sidra, nad rzeką Sidrą (w odległości 50 km od Białegostoku, 18 km od Sokółki i ok. 14 km od Dąbrowy Białostockiej). Sidra to to podlaska malownicza wieś na prawach gminy z historią sięgającą 1566 roku, kiedy to uzyskała prawa miejskie, odebrane jej w 1897 roku. Miejscowość położona wśród pól, łąk i lasów, z ciekawymi widokami regionalnej zabudowy, klimatycznymi uliczkami, którymi spacer pozwala poczuć niespieszny rytm życia Kresów, gdzie czas płynie sielsko i spokojnie. Po okolicy roztaczają się liczne lasy i zagajniki, obfitujące w owoce runa leśnego i grzyby. W samej miejscowości znajdują się dwa malownicze zalewy z przeróżnymi gatunkami ryb.

Nieruchomość usytuowana w samym centrum Sidry, na skrzyżowaniu ulic Różanostockiej i Mieczysława Kuźmy – w sąsiedztwie bogata infrastruktura: urząd gminy, apteka, sklepy, zakłady usługowe. Działka duża 1718 m2, kształtna o wymiarach 38 x 47 m, z możliwością podziału i dojazdem z dwóch stron (od ulicy Kuźmy i Różanostockiej).

Niezwykle interesująca oferta dla osób kochających podlaskie, kresowe klimaty, ceniących ciszę i spokój w sielskiej okolicy, a jednocześnie mających pod bokiem pełną infrastrukturę gminną.

Na działce znajdują się dwa domy mieszkalne w stanie do remontu. Od ulicy Kuźmy budynek piętrowy z poddaszem nieużytkowym i podpiwniczeniem, zbudowany w 1967 r. w technologii murowanej – otynkowany, dach kopertowy, kryty blachą trapezową, okna i drzwi drewniane do wymiany. Pięć pokoi (dwa na parterze i trzy na pietrze), duża widna kuchnia oraz łazienka. Podłogi z desek, ściany otynkowane, centralne ogrzewanie piecem fizycznym.
Drugi budynek mieszkalny z bala, z roku 1949, oszalowany, dach dwuspadowy, kryty blachą trapezową, poddasze nieużytkowe. Dom posiada trzy pokoje, widną kuchnię, łazienkę, oraz przybudówkę o charakterze gospodarczym. Ogrzewanie piecami kaflowymi. Okna wymienione na PCV. Podłogi z desek. Ściany od wewnątrz obite płytą i wytapetowane. Dom w stanie, do remontu.

Na działce znajdują się jeszcze murowane budynki – garaż, stodoła oraz wolnostojący budynek gospodarczy. Nieruchomość porośnięta okazałym sadem owocowym.

Posesja ogrodzona siatką, od ulicy metalowy płot w dobrym stanie.

DOSKONAŁA - WYJĄTKOWA OFERTA - ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!
tel. 698 651 321

Oblicz koszty:

Forma własności:
Koszty:
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN
PLN
PLN
PLN

Wersja do druku: