dom na sprzedaż

Łozowo, ul. Łozowo
620.000,00 ZŁ
5.000,00 / M2

Szczegóły ogłoszenia:

Numer oferty: 151/WB
Miejscowość: Łozowo
Ulica: Łozowo
Powierzchnia: 124.0 mkw
Powierzchnia działki: 2900.0 mkw
Liczba pokoi: 6
Liczba pięter: 1
Rok budowy: 2021
Technologia budowy: cegła
Własność: Własność z KW
Stan: bardzo dobry

Opis:

Biuro nieruchomości AB Grand poleca niezwykle atrakcyjne siedlisko we wsi Łozowo w gminie Dąbrowa Białostocka, powiat sokólski o powierzchni 2900 m2, zabudowane nowoczesnym budynkiem mieszkalnym. Posesja w kształcie prostokąta (22 x 129), zadbana z nasadzeniami wzdłuż granicy działki szpalerem drzew ozdobnych (tuje). Dojazd asfaltowy – z Białegostoku 68 km, z Sokółki 23 km, z Dąbrowy Białostockiej 7 km. Budynek usytuowany w głębi z podjazdem nieutwardzonym, wyposażony w instalacje elektryczną oraz wodną (sieć gminna), kanalizacja przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Budynek mieszkalny dwu-kondygnacyjny, konstrukcji murowanej (pustak ceramiczny), świetnie docieplony grubą 20-cm warstwą styropianu, z zewnątrz otynkowany. Na parterze: salon, 2 sypialnie, oddzielna widna kuchnia, łazienka z WC oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze salon, dwie sypialnie oraz przestronna łazienka z oknem połaciowym, drzwi balkonowe z wyjściem do ogrodu. Dom posiada również poddasze nieużytkowe, które może służyć za pomieszczenie gospodarcze. Dach dwuspadowy, kryty blacho-dachówką. Ogrzewanie kominkiem z płaszczem wodnym – w całym domu rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Okna i drzwi nowe PCV, pomieszczenia otynkowane i pomalowane, podłogi na parterze z gresu, na piętrze panele wysokiej klasy. Budynek skonstruowany wg nowoczesnych rozwiązań technicznych i użytkowych, oszczędny energetycznie i praktyczny w użytkowaniu, wykończony i oddany do zamieszkania w 2021 r.

Właściciel oferuje w cenie nieruchomości bonus w postaci drzewa do kominka wystarczającego na dwa sezony ogrzewania.

Zapraszamy na prezentację
tel. 698 651 321


Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego.

Oblicz koszty:

Forma własności:
Koszty:
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN
PLN
PLN
PLN

Wersja do druku: