dom na sprzedaż

Krynki, ul. Sokólska
179.000,00 ZŁ
2.386,70 / M2

Szczegóły ogłoszenia:

Numer oferty: 149/WB
Miejscowość: Krynki
Ulica: Sokólska
Powierzchnia: 75.0 mkw
Powierzchnia działki: 1161.0 mkw
Liczba pokoi: 2
Rok budowy: 1965
Technologia budowy: drewniany
Własność: Własność z KW
Stan: do odświeżenia

Opis:

PODLASKIE KLIMATY!!!
Atrakcyjny dom z bala w bardzo dobrym stanie, w doskonałej lokalizacji. Niewielkie, malownicze miasteczko - Krynki położone w odległości 40 km od Białegostoku, 25 km od Sokółki i ok. 3 km od granicy z Białorusią. Krynki to podlaskie miasteczko z historią sięgającą XVI wieku, położone wśród wzgórz i lasów, z pięknymi widokami, klimatycznymi uliczkami, którymi spacer pozwala poczuć rytm miejsca, który jest niespieszny, a czas jakby tu płynął inaczej niż gdzie indziej. Dojazd do nieruchomości drogą wylotową na Supraśl i Białystok, działka o wymiarach 9,5 x 115 m długa z możliwością podziału i dojazdem z drugiej strony, również od drogi asfaltowej. Okolica bardzo ciekawa, oddająca w pełni klimat Kresów.
Niezwykle interesująca oferta dla osób kochających podlaskie i kresowe klimaty, ceniących ciszę i spokój w sielskiej okolicy, a jednocześnie mających pod bokiem pełną infrastrukturę miejską.

Budynek z bala, pokryty kilkuletnią blachą trapezową w bardzo dobrym stanie, z zewnątrz stara (do odnowienia) szalówka drewniana. Dwa pokoje, duża kuchnia z jadalnią, łazienka z WC oraz dobudowana mieszkalna przybudówka w charakterze ganku-sieni. Poddasze - strych, nieużytkowy z wejściem po drewnianych schodach z przedsionka. Centralne ogrzewanie kotłem na paliwo stałe - kaloryfery wymienione, panelowe. Okna PCV nowe, instalacja elektryczna wymieniona, miedziana. Podłogi z wylewką, stabilne, wyłożone wykładziną PCV. Ściany od wewnątrz obite płytą pilśniową i wytapetowane. Dom w dobrym stanie, do zamieszkania. Dla osób wymagających wyższego standardu - do remontu.

Obok domu budynek gospodarczy z letnią kuchnią (piec tradycyjny, kaflowy). W sąsiednich pomieszczeniach zgromadzone wysezonowane drewno opałowe na wiele sezonów grzewczych. Wokół domu rośliny ozdobne oraz drzewa owocowe.
Posesja ogrodzona siatką w dobrym stanie, od ulicy drewniana brama wjazdowa.

DOSKONAŁA WYJĄTKOWA OFERTA - ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!
tel. 698 651 321

Oblicz koszty:

Forma własności:
Koszty:
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN
PLN
PLN
PLN

Wersja do druku: