dom na sprzedaż

Wyszki, Wyszki, ul. Łąkowa
255.000,00 ZŁ
3.642,90 / M2

Szczegóły ogłoszenia:

Numer oferty: 136/WB
Miejscowość: Wyszki
Ulica: Łąkowa
Powierzchnia: 70.0 mkw
Powierzchnia działki: 1201.0 mkw
Liczba pokoi: 2
Rok budowy: 1960
Technologia budowy: z dyla
Własność: Własność z KW
Stan: dobry

Opis:

Biuro nieruchomości poleca wyjątkowy dom z bala w stylu rustykalnym, pięknie zdobiony motywami charakterystycznymi dla regionu Podlasia.

Niezwykle interesująca oferta dla osób kochających podlaskie klimaty, ceniących ciszę i spokój w sielskiej okolicy. Cicha, spokojna oaza. A wokół pola uprawne i kompleks leśny.

Położony, na kolonii wsi Wyszki (odległość 1 km), na działce o pow 1201 mkw. oszalowany budynek, pokryty jest dachówką ceramiczną, z zewnątrz szalówka drewniana. Konstrukcja budynku przeniesiona z innej podlaskiej wsi w latach '60. Generalny remont z aranżacją w stylu rustykalnej zabudowy i wykończenia, z zachowaniem regionalnych klimatów. Ogrzewanie piecami kaflowymi, okna drewniane w dobrym stanie (ocieplane dubeltem zdejmowanym na sezon letni). Podłogi z desek, wymienione w 2006 r.

Dom parterowy z poddaszem o łącznej powierzchni ok.70 mkw. Pod kuchnią niewielka piwnica. Budynek wyposażony w instalację elektryczną i podłączony do wodociągu gminnego (jest również możliwość korzystania z istniejącej studni głębinowej), brak kanalizacji gminnej, obok domu znajduje się szambo. W sąsiedztwie domu znajduje się klimatyczny taras zabudowany wiatą oraz budynek gospodarczy.

Posesja ogrodzona w kształcie rombu płotem drewnianym w b. dobrym stanie. We wsi Wyszki znajduje się sklep, apteka oraz przystanek autobusowy.

Wiesław Bielawski
698 651 321

Oblicz koszty:

Forma własności:
Koszty:
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN
PLN
PLN
PLN

Wersja do druku: